İletişim

Atölye

Gülbahçe Mah. Akmal Sok. No:1
Osmangazi / BURSA

Ofis

Esentepe Mah. Tuna Cad. Anı Sit. B Blok No: 116 K:6 D:13
Nilüfer / BURSA

Mobil    : 0 532 272 51 25

Mail info@agdajans.com

Prodüksiyon

Bursada Prodüksiyon şirketi

Bursa Prodüksiyon

  |   Prodüksiyon

Video prodüksiyon

 

Film yapım aşamalarının tamamına verilen isimdir. Film çekim aşamaları sırasıyla Pre-Prodüksiyon, Prodüksiyon ve Post prodüksiyon olarak 3 aşamadan oluşmaktadır. İyi bir film çekimi yapmak için bu üç aşamanın profesyonel ekipler tarafından yapılması gerekmektedir.

 

Pre-Prodüksiyon

 

Film anlaşmaları yapıldıktan sonra yapılacak filmin izleyici kitlesi, tanıtacağı firma, ürün analizlerinin yapılması, reklam filmlerinde rakip analizleri, filmin senaryosunun oluşturulması, metin hazırlanması, çekim mekanlarının seçilmesi,  oyuncu, figüran seçimleri, ekip ve ekipmanların belirlenmesi gibi işlemlere pre-prodüksiyon denir.

 

Prodüksiyon

 

Pre-Prodüksiyon çalışmaları tamamlandıktan sonra çekim sahasına geçerek yazılan senaryoya uygun hareket ederek yönetmen ve görüntü yönetmeni kontrolünde çekimler yapılır. Prodüksiyon işinde AGD ajans konusunda uzman Yönetmenler,  görüntü yönetmenleri, sanat yönetmeni, kameramanlar, ışık ekibi, ses ekibi, set ekibi ile çalışmanın hazzını yaşamaktadır. Bursa da Prodüksiyon firması denince akla AGD Ajans gelir.

 

Post Prodüksiyon

 

Prodüksiyon sonrası çekilen projenin masa başında film haline dönüştürülme işlemidir. Burada Çekilen görüntüler ayıklanır kurgusu yapılır, seslendirme ve müzikler kullanılır, renk ayarlamaları yapılır, Animasyon işlemleri yapılır, gerektiği yerlerde stok görüntüler kullanılır. Grafik çalışmaları yapılır ve proje film haline getirilir.

 

 

AGD Ajans Bursa da Kurumsal tanıtım filmi, Reklam Filmi, İş Güvenliği Filmi, Eğitim Filmleri, Etkinlik Tanıtım Filmleri, Mekan tanıtım filmi, Sunum Filmleri, Etkinlik tanıtım filmleri, Ürün tanıtım filmleri gibi videolar çekmekteyiz.

 

Filmlerimizi Bu Linkten İzleyebilirsiniz