İletişim

Atölye

Gülbahçe Mah. Akmal Sok. No:1
Osmangazi / BURSA

Ofis

Esentepe Mah. Tuna Cad. Anı Sit. B Blok No: 116 K:6 D:13
Nilüfer / BURSA

Mobil    : 0 532 272 51 25

Mail info@agdajans.com

Kurumsal Tanıtım Filmi

Bursa Kurumsal Video Çekimi

Kurumsal Tanıtım Filmi Bursa

  |   Prodüksiyon

Kurumsal Tanıtım Filmi;

 

Kurumsal tanıtım filmi, Firmanızı, üretim kapasitenizi ve pazardaki yerinizi anlatmanın en kolay yöntemidir. Yaşadığımız dijital çağda sosyal medyada, fuarlarda ve kendi iş yerinizde gelen misafirlerinizi etkilemek için önemli reklam kollarından biridir.

 

Kurumsal tanıtım filminizi sizlerden alacağımız brief ile yaptığınız işi, üretim kabiliyetlerinizi, vermek  istediğiniz mesajları, çalışma prensiplerinizi, çalışanlarınızın profesyonelliklerini ve Türkiye de yada Dünya pazarlarındaki yerinizi bulunduğunuz sektör tarzına uygun iyi bir senaryoya oluşturarak bu senaryoya uygun metni  çalıştığımız metin yazarlarına yazdırıyoruz. Bu metni profesyonel seslendirme sanatçılarına metni okutuyoruz. Konusunda uzman ekibimiz ile son teknoloji kamera ekipmanlarımız ile çekimlerini yaptığımız görüntüleri kurgu ekibimiz müşteri ile birlikte karar verilen lisanslı müzik, okunan metin ve görüntüleri alarak firmanın vermek istediği mesaja göre kurgular. Kurgu ekibine destek olarak gerektiği yerlerde kullanılacak animasyonları Grafik Animasyon  ekibimiz tamamlamaktadır.

 

Kurumsal Tanıtım Filmi Size Neler Kazandırır?

 

Dijital medyada firmanızın ürettiği ürünler ile ilgili arama yapan mir olası müşteriye firma tanıtım  videonuz denk gelebilir. Bu videoda firmanızın çalışma prensiplerinden etkilenen olası müşteri gerçek müşteriniz  olabilir.

 

Mevcut Müşterilerinize Firmanızın büyüklüğünü, üretim parkurunu, referanslarınızı, firmanızın diğer rakiplerinizin önüne geçen farklılıklarını ve çalışanlarınız ile birlikte neler başardığınızı göstererek mevcut müşterilerinizin size daha fazla güven duymasını sağlayabilirsiniz.

 

Firmanıza gelen Yurt içi yada Yurt dışı müşterilerinize uzun uzun firmanızı anlatma derdinden kurtarır ayrıca gelen ziyaretçilerinize firmanızı överek kendini beğenmiş gibi görünmenizi ortadan kaldırır. Tanıtım filmi firmanızı överek anlatması kimseye abes gelmez.

 

Tanıtım filmi hazırlarken doğru mesaj vermek;

 

Bir senaryo hazırlarken sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda hitap edeceğiniz müşteri kitlesinin analizlerini Ajans bünyesindeki yaratıcı ekibimiz ile yapıyoruz. Bu müşteri kitlesinin ilgisini cezbedecek doğru görüntüleri  görüntü yönetmenimiz ile birlikte seçiyoruz. Hitap edeceğiniz müşteri kitlesini etkileyecek birkaç noktayı metin yazarımız ile paylaşıyoruz. Vereceğiniz mesaj, seçilen görüntülerin doğru açı ile izleyiciyi sıkmadan en kısa sürede anlatılır ise etkili olur.

 

AGD Ajans Bursa da Profesyonel ekip ve ekimalar ile Kurumsal tanıtım filmi yapım işlerini üstlenmeye hazırdır.

 

Kurumsal Tanıtım Filmlerimizi Bu Linkten İzleyebilirsiniz