İletişim

Stüdyo

Ahmet Vefik Paşa Mah. (OSB) Bursa Cad. No: 69/3 Kestel / BURSA

Ofis

Esentepe Mah. Tuna Cad. Anı Sit. B Blok No: 116 K:6 D:13
Nilüfer / BURSA

Mobil    : 0 532 272 51 25

Mail info@agdajans.com

Blog

Bursa Broşür Tasarımı

Broşür ve el ilanı basımı

  |   Matbaa

Bursa Broşür ve El İlanı Basımı

 

Broşür Firmaların reklam tanıtımlarını yapmaları ve hedef kitleye en kısa yoldan ulaşmalarını sağlayan ekonomik bir reklam aracıdır. Bursa da AGD Ajans ve Matbaa olarak hedef kitleyi doğrudan etkileyecek broşür tasarımları yaparak, firmanın daha hızlı geri dönüş almasını sağlamak için çalışıyoruz. Bursa içinde etkili tasarım kaliteli ve hızlı baskı istiyorsanız AGD Ajans ve Matbaa ile çalışmalısınız.

 

Ürettiğiniz ürünleri veya verdiğiniz hizmeti istediğiniz bölgeye tanıtmak istiyorsanız bunun en kolay yöntemi broşür yaptırmaktır. Günümüzde dijital reklamlar hızla yayılmakta fakat müşteriler daha yakın daha samimi olduklarını düşündükleri firmalardan ürün ya da hizmet almaya devam ediyor broşür, insanlara yakın olduğunuzun belgesidir ve yıllar geçse de broşürün pazar etkisi devam edecektir.

 

Ayrıca Broşür bastırmak diğer reklam yöntemlerine göre daha ekonomik ve daha kısa sürede etki gösteren reklam çeşididir. Fuarlarda, organizasyonlarda ve firmanızı tanıtan reklam aracıdır. Broşür bastırırken tasarımında dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır.

 

Kullanılacak Görseller,

Broşür tasarımında kullandığınız görseller konusunda oldukça dikkatli ve seçici olmak gerekmektedir. Kötü bir ışıkta ya da kötü bir kamera ile çekilmiş görseller ürünün satışını olumsuz yönde etkilemektedir. AGD Ajans olarak tasarımını yaptırdığınız broşürlerde ürün fotoğraflarını kendi bünyemizde çekiyoruz beğenmediğimiz fotoğrafları broşürlerde kullanmıyoruz.

 

Slogan ve İçerik,

Broşür hazırlarken kullanılan sloganlar çok önemlidir. Sattığınız ürün ya da verdiğiniz hizmetin akılda kalabilmesi  için kullandığınız sloganların çok önemi vardır. Slogan kolay okunabilir ürünü ya da hizmetin ne olduğunu kısa bir  cümle ile anlatan ve biraz esprili dille unutmayı zorlaştıran cümlelerdir.

 

Broşür Ölçüleri,

Broşür bastırırken hedef kitleye ve ürünün ya da hizmetin çeşidine göre kağıt ölçüsü seçmeniz gerekmektedir. AGD ajans sektörünüze göre kullanacağınız ölçüler konusunda fikirler verecektir.

 

171×194 mm Tek Kırım
133×194 mm (A5) Tek Kırım
194×270 mm (A4) İçe Kırım
194×270 mm (A4) Tek Kırım
194×270 mm (A4) Z Kırım
392×270 mm (A3) İçe Kırım
392×270 mm (A3) Tek Kırım
392×270 mm (A3) Z Kırımwhatsapp'ı aç
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?