Title Image

Bursa Tabelacı

Bursa da Tabela

Bursa Tabela

  |   Tabela

Bursa Tabela İmalatı

 

Reklam Tabelaları, iş yerlerinin müşteri çekmek için yada firmanın orada olduğunu göstermek için bina üzerine çeşitli materyaller kullanılarak yapılan reklam çalışmalarıdır.

 

Tabela yapımında kullanılan materyallerin seçimi tabelanın hedefine ulaşmasına doğrudan etki etmektedir. firmanın hitap ettiği müşteri kitlesi firma binasının bölgesi, yapısı, yaptığı iş veya verdiği hizmete göre tabela  değişiklik göstermektedir. Örneğin bir holding’in camlarına resimli giydirme yapmak ya da bir Züccaciyede krom harf  tabela yapmak iki firmaya da katkı sağlamayacaktır.

 

Bursa da birçok tabela üretimi yapan firma var birçoğu fiyatı daha yüksek olan tabelaları müşteriye yapmaya çalışırlar. Biz AGD Ajans ve Reta Reklam olarak bir kreatif ajans ve tabela üretiminin aynı çatı altında birleşmesinin verdiği imkanları kullanarak müşterilerimizin sektörlerini, binalarını, bölgelerini ve müşteri kitlelerini analiz ederek fayda sağlayacak tabela tasarımları yapıp doğru materyaller ile tabela üretmekteyiz.

 

Açık Hava Tabelaları, sürekli dışarıda olduğu için bu tür tabelaların imalatında kullanılan malzemelerin zorlu hava şartlarına dayanabilecek malzemelerden seçilmesi gerekir. İç mekan tabelaları daha yakından görüneceği için daha zarif malzemelerden üretilmektedir. iç mekan ve dış mekan tabelalarında kullanılan boyanın aynı boya olmaması gerekiyor. iç mekan tabela için kullanılan boyayı ya da malzemeyi dış mekanda kullandığınız takdirde tabelanın çok uzun ömürlü olamayacağı aşikardır.

 

Tabelaları; Işıklı tabela, Işıksız tabela, Yol tabelası, Totem tabela Neon tabela, Elektronik tabela diye ana başlıklarla sayabiliriz.

 

Tabela Çalışmalarımız

 whatsapp'ı aç
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?