Reklam Ajansı

Reklam Ajansı, genel olarak bir firmanın potansiyel müşterileri ile buluşmasını sağlayan aracı kuruluştur. Reklam ajansı sürekli olarak müşterileri ile iletişimde olarak firmaların reklam faaliyetleri için çalışmalar yapar. Genel olarak reklam ajansı, firmalar adına kreatif tasarımlar üreterek bu tasarımların uygulanmasını sağlayan kapsamlı bir tanıtım hizmeti sunan kuruluştur.

AGD Ajans, bir Bursa reklam ajansı olarak çalıştığı şirketlerin müşterileri, çalışanları ve iş ortakları ile daha güçlü ve daha kararlı ilişkiler kurmalarına yardımcı olmak üzere; Reklam / Tanıtım, Grafik Tasarım ve İnteraktif Çözümler / Uygulamalar konusunda uzmanlık ve kaynak sağlayan bir ajanstır.

Reklam Ajansı

Reklam Ajansı Neler Yapar?

Bir reklam ajansı çalıştığı firmanın kurumsal bir kimliğe kavuşmasını sağlamak ve marka bilinirliğini arttırma konusunda çalışmalar yapar. Firmaların reklam çalışmalarını yürütür. Gerekli medya kanalları ile potansiyel müşterilere ulaşmasına yardımcı olur.

Reklam ajansları fotoğraf çekimleri ve katalog ya da web sitesi hazırlığı gibi işler yapabilecekleri gibi, daha büyük çaplı olarak da pazar araştırmasından başlanarak, stratejik tasarım, kreatif slogan ve kampanya üretimi, teknik görsellerin hazırlanması, daha sonra tüm bunların imalatı, yayılması, kontrol edilmesi ve en son ortaya çıkacak sonuçların raporlanmasından sorumludurlar.

AGD Ajans Olarak Neler Yapıyoruz?

AGD Ajans olarak her biri kendi alanında başarılı, kendini kanıtlamış ve tecrübe sahibi olan ekibi ile firmaların grafik tasarım, web tasarım, ürün çekimi, sosyal medya ve prodüksiyon işlerini yürütüyoruz.

Grafik Tasarım

Kreatif tasarımlarla markanıza özgün dokunuşlar yaparak, modern ve anlaşılır olmanıza yardımcı oluyoruz. Grafik tasarım hizmetimizle, firmanızın ya da markanızın bilinirliğini görsellerle birleştirerek sektörünüzde kendinize iyi bir yer edinebilirsiniz.

Logo Tasarımı: Markaları tanımlayan ve dikkatleri üzerine çeken modern çizgiler ile logo tasarımları yapıyoruz.

Basılı İşler: Katalog, Broşür, Dergi, Etiket, Ambalaj gibi ürünlerin tasarımlarını ve baskı kalite kontrollerini yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik: AGD Ajans olarak sizi yansıtacak bir kurumsal kimliğe sahip olacaksınız.

Açık Hava Reklamları: Bilboard, Banner, Roll-Up, Tabela gibi ürünlerin tasarımlarını yapıyor ve imalat kalite kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

Grafik tasarım çalışmalarımızı buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Web Tasarım

Kurumsal çizginizden çıkmadan firmanızı veya markanızı yansıtan, ergonomik tasarımlarla anlaşılır, göze hitap eden bir web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Google Reklamları: Dijital dünyada sesinizi Google Reklamları ile duyuruyor ve bütçe kontrolünüzü yapıyoruz.

E-Ticaret: Kendi e-ticaret siteniz yanında N11, Gittigidiyor, Amazon vb. pazar yerlerinde yerinizi almanızı sağlıyoruz.

SEO Optimizasyonu: Arama motoru optimizasyonu ile daha kolay bulunabilirliğinizi sağlıyoruz.

Web tasarım çalışmalarımızı buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Ürün Çekimi

İyi çekilmiş ürün fotoğrafı E-ticaret pazar yerlerinde ürünlerinizin satışını doğrudan etkiler. AGD Ajans olarak, dünya pazarındaki yenilikleri takip ediyor ve  doğru ürün çekim tekniklerini  kullanarak hizmet sunuyoruz.

Endüstriyel Fotoğraf Çekimi: Fabrikanızı, yatırımlarınızı, çalışanlarınızı ve ürettiğiniz ürünlerinizi fotoğraf çekimini yapıyoruz.

Tekstil Fotoğraf Çekimi: Moda fotoğrafları, modelli, modelsiz ya da hayalet manken çekimleri yapmaktayız.

Drone Çekimleri: Profesyonel dronelarımız ile yüksek çözünürlükte havadan fotoğraf hizmeti veriyoruz.

Ürün çekimi çalışmalarımızı buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Sosyal Medya

Sosyal medyada hedef kitlenize uygun stratejiler geliştirerek, dijital platformlarda itibarınızı güçlendiriyoruz. AGD ajans olarak sosyal medya hesaplarınızın hem yönetimini hem de reklamlarını yönetiyoruz.

Sosyal Medya Reklamları: Sosyal medya reklamları ile ürün, hizmet ya da markanızın bilinirliğini artırıyoruz.

Kriz Yönetimi: İşletmeniz için potansiyel kriz risklerini analiz ediyor ve sizinle paylaşıyoruz. Acil durumlarda yayılımın önünü kesiyoruz.

Kurumsal Hesap Yönetimi: Kurumsal hesaplarınızı hedef kitlenize uygun stratejiler üreterek profesyonel olarak yönetilmesini sağlıyoruz.

Sosyal medya çalışmalarımızı buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Prodüksiyon

Profesyonel tanıtım ve reklam filmleri  ile markanızı veya ürünlerinizi dijital platformlarda yeni pazarlara açıyoruz. Prodüksiyon hizmetimiz ile bilinirliğinize ve satışlarınıza doğrudan etki ediyoruz.

Tanıtım Filmi: Firmanızı, üretim kapasitenizi ve pazardaki yerinizi anlatacak tanıtım filmleri yapıyoruz.

Reklam Filmi: Her sektörde markanızın ön plana çıkmasını sağlayacak profesyonel reklam filmleri yapıyoruz.

Ürün Tanıtım Filmi: Ürünlerinizin çalışma fonksiyonlarını, kalitesini detaylı olarak gösterebileceğiniz filmler yapıyoruz.

Prodüksiyon çalışmalarımızı buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Güncel olarak en son yaptığımız işleri Instagram hesabımızdan bizi takip ederek görebilirsiniz.

tekstil ürün çekimi hizmeti, ürün fotoğrafı çekimi hizmetimiz vardır.

Tekstil Ürün Çekimi Konusunda Uzman Bir Dokunuş

Tekstil Ürün Çekimi Konusunda Uzman Bir Dokunuş Tekstil ürün çekimi  hizmetimiz ile ürün fotoğrafı çekimi ihtiyacı olan tekstil firmalarına  AGD ajans olarak profesyonel ekibimiz ile destek vermekteyiz. Başta moda sektörünün olmak üzere tüm konfeksiyon ve kumaş üretim tesislerinin faydalandığı, ham maddenin ipliğe, kumaşa, ürüne dönüşmesi

Devamı »
Ürün Tanıtım filmi Bursa

Ürün Tanıtım Filmi

Ürün Tanıtım Filmi Ürün tanıtım filmi, firmaların ve şirketlerin ürettiği ürünlerinin çalışma fonksiyonlarını, kalitesini detaylı olarak gösterebilecekleri dijital medya ve sosyal medyada yayınlayarak doğrudan satışa etki eden videolara denir. Müşterileriniz sizin ürünlerinizi neden tercih etmeliler? Ürünlerinizi öne çıkaran unsurlar nelerdir? Muadil Markalardan sizin ürünlerinizi ayıran

Devamı »
Araç Giydirme Bursa

Profesyonel Araç Giydirme Hizmetleri

Araç Giydirme Araç giydirme, firma araçları, Belediye araçları ya da  reklam aracı firmalarının firma tanıtımı, ürün  tanıtımı  reklamının yapılması için araçlar üzerine yapılan reklam uygulamasına denir. Araç giydirilirken kullanılan malzeme diğer reklam uygulamalarında kullanılan folyolardan biraz daha ince ve esnek olmalıdır. Araçların girintili çıkıntılı yerlerine

Devamı »
Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?