Reklam Filmi Nasıl Hazırlanır ?

– Profesyonel reklam filmi her sektörde markanızın ön plana çıkmasını sağlar.

– Reklam filmi ile marka değeriniz artar, hedeflediğiniz kitlelere daha kıza zamanda ulaşırsınız.

– Reklam Filmi yaptırarak markanızı hem dijital, hem de sosyal medyada daha çok insana ulaştırmayı sağlarsınız.

– Reklam filmleri ile rakiplerinizin bir adım önüne geçerek yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

– Reklam filmleri ile her türlü mecrada olumlu izlenimler edinirsiniz.
Reklam Filmi; Markanızın, Firmanızın, ve Ürünlerinizin tüketiciye tanıtıldığı video içerikleridir.
Günümüzde sosyal medya ve dijital medyanın varlığı oldukça önemlidir. Markaların varlığını sürdürebilmeleri dijital medyadaki varlıkları ile doğru orantılıdır. Hedeflenen başarıya doğru reklam stratejileri ve yaratıcı reklam filmleri ile ulaşmak çok daha kolay olacaktır.  Reklam filmlerinin sosyal medya veya dijital medya ile buluşması potansiyel müşteri kitlesinin oluşmasına doğrudan etki eder.

AGD Ajans’ın konusunda uzman yaratıcı ekibi tarafından kurguladığımız reklam filmleri, Markanızı veya ürünlerinizi hedef kitlenize ulaştıracaktır. Reklam filmi çekimi ister full HD ister 4K kalitesinde Yönetmen, Görüntü yönetmeni, Senaristlerimiz ve set ekibimiz  ile birlikte ekip ruhu ile çekilmektedir. Yaptığı işten keyif alan ekibimiz her projeyi sonuca ulaştırma arzusu ile çalışır.

Pre Prodüksiyon

Reklam filmi çekimleri kreatif ekibimizin üzerinde tartışıp senaryosu yazıldıktan sonra görüntü yönetmeni ve sanat ekibinin çekim yapılacak sahada keşif yapma çalışmalarıdır. Çekimlerin yapılacağı mekanlara uygun kullanılacak ekip ekipman ve açılar belirlenir. Sanat ekibi gerek duyduğu noktalarda kullanılacak aksesuar ve dekorlara karar verir. Tüm eksikler tamamlanır, sonra çekim günü belirlenir.

Prodüksiyon

Kreatif ekibimizin hazırladığı senaryo ve storyboard a uyularak çekim yapılacak mekanlarda yönetmen ve görüntü yönetmenimizin kontrolünde set ekibimiz çekimleri yapmaya başlar. Reklam filmlerinde özellikle ürünü albenili göstermek için görüntü yönetmeni ve ışık ekibinin rolü çok fazladır.

Post Prodüksiyon

Saha çalışmalarımız tamamlandıktan sonra post prodüksiyon ekibimiz DIT mizin toparladığı görüntüleri Seslendirme sanatçılarımızın seslendirdiği metinler, seçilen müzikler ile kurgular, renk çalışmaları yapılır ve reklam filmi haline getirilir.

Müşteri Memnuniyeti

AGD Ajans’ın müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Sunumu yapılan filmleri müşterilerimizin olumlu ya da olumsuz yorumları değerlendirilir, müşterilerimizi memnun edene kadar proje revize edilir. Müşteri projeyi beğendiğinde proje teslim edilir.
Bursa merkezli olan AGD Ajans tüm Türkiye de reklam filmleri çekmeye devam ediyor. reklam filmi ihtiyacınızda bizden teklif almayı unutmayınız.

Buraya tıklayarak reklam filmlerimizi izleyebilirsiniz.

Reklam Filmi Çekimi
Araç Giydirme Bursa

Profesyonel Araç Giydirme Hizmetleri

Araç Giydirme Araç giydirme, firma araçları, Belediye araçları ya da  reklam aracı firmalarının firma tanıtımı, ürün  tanıtımı  reklamının yapılması için araçlar üzerine yapılan reklam uygulamasına denir. Araç giydirilirken kullanılan malzeme diğer reklam uygulamalarında kullanılan folyolardan biraz daha ince ve esnek olmalıdır. Araçların girintili çıkıntılı yerlerine

Devamı »
Kitapçık Basımı ve Tasarımı

Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı Bursa da Matbaacılık ve Reklam Ajansı faaliyetleri, Katalog tasarımı, Katalog Basımı ve Katalog Çekimi hizmeti sunmaktayız. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz. AGD Ajans; firmanızın ürün, hizmet veya projelerini modern çizgilerle ve yaratıcı tasarımlar yaparak katalog haline  dönüştürüyor. Katalogların firmalara artı bir değer kazandırdığının bilinci

Devamı »
Cam Kaplama Bursa cam giydirme

Profesyonel Cam Giydirme Hizmeti

Profesyonel Cam Giydirme Cam giydirme günümüzde sıklıkla uygulanan bir işlemdir. Dijital çağı yaşadığımız günümüzde dijital baskı işleri hayatımıza iyice girmiş bulunmaktadır. Özellikle reklam sektörünün vazgeçilmezi haline gelmiştir. Firmalar, Mağazalar ve  çeşitli iş kolları dijital görselleri ürünlerinin veya firmalarının reklamlarını yapmak için  kullanırlar. Bu görsellerin uygulandığı

Devamı »
Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?