İletişim

Stüdyo

Ahmet Vefik Paşa Mah. (OSB) Bursa Cad. No: 69/3 Kestel / BURSA

Ofis

Esentepe Mah. Tuna Cad. Anı Sit. B Blok No: 116 K:6 D:13
Nilüfer / BURSA

Mobil    : 0 532 272 51 25

Mail info@agdajans.com

Tekstil Ürün Çekimi

Hayalet Manken

Tekstil Fotoğrafı Çekimi

  |   Fotograf

Bursa Tekstil Fotoğrafı

 

Bursa tekstil konusunda dünya çapında hatırı sayılır bir konuma gelmiştir.

Ürünlerinin pazarlama konusunda ihtiyacı olan tekstil fotoğraf çekimlerini AGD ajans olarak profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız.

 

Tekstil ürün çekimleri, başta moda sektörünün olmak üzere tüm konfeksiyon ve kumaş üretim tesislerinin faydalandığı fotoğraf çekim çeşididir. Ham maddenin ipliğe, ipliğin kumaşa, kumaşın ürüne dönüşmesi evresinde çekilen fotoğraflar ve son kullanıcıya sunumu için çekilen katalog fotoğraflarını kapsayan çekimlere tekstil fotoğraf çekimi
Ürünlerinin özelliklerini, kullanım kolaylığını, rengini, dokusunu ve tasarımını müşterileri ile paylaşmak isteyen markalar, ürün çekimleri yaptırıyorlar. Tekstil fotoğrafçılığı aynı zamanda moda fotoğrafçılığı ile benzerlik göstermektedir.

 

Bursa’da tekstil sektörü rekabeti çok yüksek bir sektör olduğundan bu konuda öne çıkabilmek için iyi reklam gerekir. bu reklam kampanyalar, kataloglar ve dijital reklamcılıkta kullanılan en etkili yol görselliktir. Bu görselliği tekstil fotoğrafları ve moda fotoğrafları ile çok etkili bir hale getirebilirsiniz. Bunun farkında olan bir çok marka bu konuda ciddi yatırımlar yapmaktadırlar.

 

Ürün Fotoğrafı Çekimlerinizi Usta Ellere Bırakın.

Ürün çekimlerinde öncelikle firmanın ürettiği ürün yelpazesi incelenir, ürünlerin kullanılacağı platformlara uygun ekipmanlar, kompozisyonlar hazırlanır, doğru ışık doğru mekanlar belirlenir ve markanın vizyonuna uygun dekor çalışmaları yapılır ve tekstil fotoğrafları çekilir. Tekstil fotoğrafçılığında yada moda fotoğrafçılığında dekor ve mekan çok büyük önem taşır. Ürünün yazlık, kışlık veya bir aksesuar olması çekim mekanları ve mekanın renklerini seçmede bize yol gösterir.

 

Stüdyo ortamında çekilen fotoğraflar için ışık ve dekor büyük önem taşır. Ürünün kullanılacağı şekil, yapılan kombin, kullanılan modeller ürünün ne kadar yakıştığını gösteren en büyük unsurdur. Bu nedenle giyim fotoğrafı çekerken kullanılan model ne kadar profesyonel olursa ürünü o kadar ön plana çıkarır ve ürünü almak isteyen müşteri kendini o modelin yerine koyar.

 

Ürün çekiminde kullanılan ekipmanlar fotoğrafçının kalitesinin artmasında önem arz eder. Kaliteli ışıklar, tripodlar, İyi marka lensler ve iyi bir fotoğraf makinesi. Çekimlerden sonra masada renk ayarlamalarının ardından müşterinin beğenisine sunulur.

 

Profesyonel Tekstil Ürün Çekimleri

Profesyonel bir ekip ile tekstil fotoğrafı çektirirseniz.
• Farklı, çarpıcı ve merak uyandırıcı fotoğraflar elde edersiniz.
• Ürünlerinizi akılda kalıcı hale getirirsiniz.
• Ürününüzü gururla reklam platformlarında sergilersiniz
• Müşterilerinizi ürünü almaya ikna edersiniz.
• Markanızı ön planda gösterir ve sektördeki prestijinizi artırırsınız.
• Rakiplerinizden bir adım önde olursunuz.
• Reklam ve pazarlama gelirlerinizi artırırsınız.whatsapp'ı aç
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?