Bursa Kutu Ambalaj

Kutu ambalaj üretimini yaptığınız ürünlerin satışına doğrudan etki eden ürünlerdir. Kutu ambalaj tasarımı kötü ya da kalitesiz  üretilmiş bir ürün ne kadar kaliteli de olsa son kullanıcı gözünde değersizleşir.

AGD Ajans Bursa da uzun yıllardan beri kutu ambalaj tasarımları ile ilgili hizmet vermektedir. Üretimini yaptığınız ürünlerinizi şık bir ambalajda vitrine çıkarmak isterseniz bizi mutlaka arayınız.

Kutu ve ambalaj yaptığımız sektörler,

Gıda ambalajı üretirken kullanılan kağıt ve boya kanserojen maddeler içermemesi gerekiyor. özellikle baskı yapıldıktan sonra bu tür ambalajlar kaplama malzemeleri ile kaplanmalıdır.

Hazır yemek kutuları; Hamburger, pizza, patlamış mısır, sandviç, kahvaltı gibi ürünlerin servis edilmesinde kullanılır.

Pasta Kutuları; Kilitli Kutular, İpli Yaş Pasta Kutuları, Çikolata Kutuları,Draje Kutuları, Çikolata Kutuları, Lokum Kutuları, Özel Tasarım Pasta Kutuları, Özel Gözlü Kutular, Baklava Kutuları, Kuru Pasta Kutuları, Karton Çantalar, Çay Kutuları, Yaş Pasta Kutuları, Yöresel Ürün Kutuları, Pasta Altlıkları, Kese Kağıtları, Tepsi Kutuları, Pişmaniye Kutuları, Kestane Şekeri Kutuları, Lokma Kutuları, Kestane Şekeri Kutuları

Tekstil Kutuları; Bebe kıyafetleri Kutuları, Eşarp Kutuları, Nevresim Kutuları, Kravat Kutuları, Gömlek Kutuları, Çorap Kutuları gibi çeşitlendirilebilir.

Endüstriyel Kutular; Parfüm Kutuları, Oto Yedek Parça Kutuları, Temizlik Ürünleri Kutuları, Ayakkabı Kutuları, Saat Kutuları gibi..

İşlerimiz sayfasını incelemek için tıklayabilirsiniz.

Reklam Filmi Çekimi

Reklam Filmi Nasıl Hazırlanır?

Reklam Filmi Nasıl Hazırlanır ? – Profesyonel reklam filmi her sektörde markanızın ön plana çıkmasını sağlar. – Reklam filmi ile marka değeriniz artar, hedeflediğiniz kitlelere daha kıza zamanda ulaşırsınız. – Reklam Filmi yaptırarak markanızı hem dijital, hem de sosyal medyada daha çok insana ulaştırmayı sağlarsınız.

Devamı »
Ürün Tanıtım filmi Bursa

Ürün Tanıtım Filmi

Ürün Tanıtım Filmi Ürün tanıtım filmi, firmaların ve şirketlerin ürettiği ürünlerinin çalışma fonksiyonlarını, kalitesini detaylı olarak gösterebilecekleri dijital medya ve sosyal medyada yayınlayarak doğrudan satışa etki eden videolara denir. Müşterileriniz sizin ürünlerinizi neden tercih etmeliler? Ürünlerinizi öne çıkaran unsurlar nelerdir? Muadil Markalardan sizin ürünlerinizi ayıran

Devamı »
Kitapçık Basımı ve Tasarımı

Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı Bursa da Matbaacılık ve Reklam Ajansı faaliyetleri, Katalog tasarımı, Katalog Basımı ve Katalog Çekimi hizmeti sunmaktayız. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz. AGD Ajans; firmanızın ürün, hizmet veya projelerini modern çizgilerle ve yaratıcı tasarımlar yaparak katalog haline  dönüştürüyor. Katalogların firmalara artı bir değer kazandırdığının bilinci

Devamı »
Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?