Bursa Kutu Ambalaj

Kutu ambalaj üretimini yaptığınız ürünlerin satışına doğrudan etki eden ürünlerdir. Kutu ambalaj tasarımı kötü ya da kalitesiz  üretilmiş bir ürün ne kadar kaliteli de olsa son kullanıcı gözünde değersizleşir.

AGD Ajans Bursa da uzun yıllardan beri kutu ambalaj tasarımları ile ilgili hizmet vermektedir. Üretimini yaptığınız ürünlerinizi şık bir ambalajda vitrine çıkarmak isterseniz bizi mutlaka arayınız.

Kutu ve ambalaj yaptığımız sektörler,

Gıda ambalajı üretirken kullanılan kağıt ve boya kanserojen maddeler içermemesi gerekiyor. özellikle baskı yapıldıktan sonra bu tür ambalajlar kaplama malzemeleri ile kaplanmalıdır.

Hazır yemek kutuları; Hamburger, pizza, patlamış mısır, sandviç, kahvaltı gibi ürünlerin servis edilmesinde kullanılır.

Pasta Kutuları; Kilitli Kutular, İpli Yaş Pasta Kutuları, Çikolata Kutuları,Draje Kutuları, Çikolata Kutuları, Lokum Kutuları, Özel Tasarım Pasta Kutuları, Özel Gözlü Kutular, Baklava Kutuları, Kuru Pasta Kutuları, Karton Çantalar, Çay Kutuları, Yaş Pasta Kutuları, Yöresel Ürün Kutuları, Pasta Altlıkları, Kese Kağıtları, Tepsi Kutuları, Pişmaniye Kutuları, Kestane Şekeri Kutuları, Lokma Kutuları, Kestane Şekeri Kutuları

Tekstil Kutuları; Bebe kıyafetleri Kutuları, Eşarp Kutuları, Nevresim Kutuları, Kravat Kutuları, Gömlek Kutuları, Çorap Kutuları gibi çeşitlendirilebilir.

Endüstriyel Kutular; Parfüm Kutuları, Oto Yedek Parça Kutuları, Temizlik Ürünleri Kutuları, Ayakkabı Kutuları, Saat Kutuları gibi..

İşlerimiz sayfasını incelemek için tıklayabilirsiniz.

Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?