İletişim

Atölye

Gülbahçe Mah. Akmal Sok. No:1
Osmangazi / BURSA

Ofis

Esentepe Mah. Tuna Cad. Anı Sit. B Blok No: 116 K:6 D:13
Nilüfer / BURSA

Mobil    : 0 532 272 51 25

Mail info@agdajans.com

Title Image

Hakkımızda

Tam Hizmet Reklam Ajansı

 

AGD Ajans, çalıştığı şirketlerin müşterileri, çalışanları ve iş ortakları ile daha güçlü ve daha kararlı ilişkiler kurmalarına yardımcı olmak üzere; Reklam / Tanıtım, Grafik Tasarım ve İnteraktif Çözümler / Uygulamalar konusunda uzmanlık ve kaynak sağlayan bir Ajanstır. Her biri kendi alanında başarılı, kendini kanıtlamış ve tecrübe sahibi olan ekibi ile AGD Ajans bölgenin en büyük ve en başarılı Ajansı olma yolunda iddialıdır.

 

1993 yılında matbaa olarak hayatına başlayan AGD, kuruluşundan bu yana, birçok şirketin markalarının ön plana çıkmasında ve adını duyurmasında öncülük etmiştir. 2010 yılında, bölgenin en hızlı büyüyen ve güvenilir bir Ajansı olarak yerimizi katılaştırma çabası içine girdik ve kendimize saygın bir yapı içerisinde yolumuza devam ediyoruz, sizlerle beraber büyüyoruz.

creative director
Oğuzhan ERDEMİR
Film Yönetmeni
Bekir ÇITTIR

Bir fikrimiz geldiğinde sizinle paylaşmak isteriz..

AGD Ajans bir fikir ajansıdır; Fikir üretiriz. AGD Ajans bir tasarım ofisidir; grafikerler ile değil tasarımcılar ile çalışırız. AGD Ajans bir film şirketidir; Akılda kalıcı filmler çekeriz. AGD Ajans bir fotoğraf stüdyosu dur; Açıyı, ışığı iyi biliriz.

whatsapp'ı aç
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?