İletişim

Stüdyo

Ahmet Vefik Paşa Mah. (OSB) Bursa Cad. No: 69/3 Kestel / BURSA

Ofis

Esentepe Mah. Tuna Cad. Anı Sit. B Blok No: 116 K:6 D:13
Nilüfer / BURSA

Mobil    : 0 532 272 51 25

Mail info@agdajans.com

Katalog Tasarımı

Kitapçık Basımı ve Tasarımı

Katalog Tasarımı

  |   Matbaa

BURSA KATALOG TASARIMI

 

Bursa da Matbaacılık ve Reklam Ajansı faaliyetleri, Katalog tasarımı, Katalog Basımı ve Katalog Çekimi hizmeti sunmaktayız. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

AGD Ajans; firmanızın ürün, hizmet veya projelerini modern çizgilerle ve yaratıcı tasarımlar yaparak katalog haline  dönüştürüyor. Katalogların firmalara artı bir değer kazandırdığının bilinci ile yaptığımız tasarımlar firmaya özel olmaktadır. Firmanızın Kurumsal kimliğini göz önünde bulundurarak tasarımlar yapıyoruz. Yeni imajınızı Kataloglarınıza yansıtmak için bizimle çalışmaya var mısınız?

 

Katalog hazırlamaya başlamadan önce mutlaka sektör analizi yaparız. Öncelikle sizin isteklerinizi dinler konuyla ilgili fikir paylaşımında bulunuruz. Aynı Sektörde hizmet veren rakiplerinizin çalışmalarını inceler yaptıkları katalogları  kontrol ederiz. Müşteri kitlenizin analizini yaparız. Hedefe en kısa yoldan ulaşabilecek görseller seçer, Sloganlar  oluşturur ve hedef kitlenin dikkatini çekecek renkler ile çalışırız.

 

Bursa Katalog Baskısı Ve Katalog Tasarımı

Bursa Katalog Tasarımı ve Baskısı

 

Etkileyici görseller çekerek kitleye uygun sloganlar ve reklam metinleri kullanılan kataloglar her zaman çok daha fazla etkili olmaktadır. Okunabilir yazı karakterleri renk seçimleri kullanılan kağıt ve uygulanan materyaller Katalogunuzun kalitesini artırmaktadır. Kataloğunuzda kullandığınız görsellerin doğru açı ve doğru ışık ile çekilmesi bu görsellerin katalogda doğru yerde işlenmesi Firmanızın ya da markanızın satış gücünü artıracaktır.

 

Agd Ajans Olarak biz sadece katalog yapmıyoruz yaptığımız katalogların gerçekten satışa yada hizmetinizin tanıtılmasında  etkili olacak, satışlarınızda veya firma bilinirliğine doğrudan etkili olacak çalışmalar yapıyoruz.

 

 

Bursa Katalog Ajansı

Bursa Katalog Çalışmaları yapan Ajanslar

 

KATALOG BASKISI

 

İyi bir katalog yaptırmak istiyorsanız kağıt seçimini doğru yapmak gerekiyor sayfa sayısına göre kapak ve sayfa gramajlarının  seçimi, kullanılacak kaplama ve aksesuarların seçimi, cilteme seçimi iyi yapılmalıdır. hatalı seçimler ile yapılan kataloglar ne kadar kaliteli materyaller seçseniz bile göze güzel görünmez. AGD Ajans bu konuda olabilecek en düşük bütçeler ile en kaliteli kataloglar yaptırmanızda size yardımcı olacaktır. AGD ajans olarak katalog basımından önce demo bir katalog hazırlayarak müşterilerimize sunuyoruz onayı alınan işlerin basımına başlıyoruz.

 

AGD Ajans 1993 Yılından beri Bursa da Matbaacılık ve reklam ajansı faaliyetleri sürdürmektedir. Katalog tasarımı ve baskılarınızı gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.whatsapp'ı aç
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?