Katalog Tasarımı

Bursa da Matbaacılık ve Reklam Ajansı faaliyetleri, Katalog tasarımı, Katalog Basımı ve Katalog Çekimi hizmeti sunmaktayız. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

AGD Ajans; firmanızın ürün, hizmet veya projelerini modern çizgilerle ve yaratıcı tasarımlar yaparak katalog haline  dönüştürüyor. Katalogların firmalara artı bir değer kazandırdığının bilinci ile yaptığımız tasarımlar firmaya özel olmaktadır. Firmanızın Kurumsal kimliğini göz önünde bulundurarak katalog tasarımı yapıyoruz. Yeni imajınızı Kataloglarınıza yansıtmak için bizimle çalışmaya var mısınız?

Katalog hazırlamaya başlamadan önce mutlaka sektör analizi yaparız. Öncelikle sizin isteklerinizi dinler konuyla ilgili fikir paylaşımında bulunuruz. Aynı Sektörde hizmet veren rakiplerinizin çalışmalarını inceler yaptıkları katalogları  kontrol ederiz. Müşteri kitlenizin analizini yaparız. Hedefe en kısa yoldan ulaşabilecek görseller seçer, Sloganlar  oluşturur ve hedef kitlenin dikkatini çekecek renkler ile çalışırız.

Etkileyici görseller çekerek kitleye uygun sloganlar ve reklam metinleri kullanılan kataloglar her zaman çok daha fazla etkili olmaktadır. Okunabilir yazı karakterleri renk seçimleri kullanılan kağıt ve uygulanan materyaller Katalogunuzun kalitesini artırmaktadır. Kataloğunuzda kullandığınız görsellerin doğru açı ve doğru ışık ile çekilmesi bu görsellerin katalogda doğru yerde işlenmesi Firmanızın ya da markanızın satış gücünü artıracaktır.

Agd Ajans Olarak biz sadece katalog yapmıyoruz yaptığımız katalogların gerçekten satışa yada hizmetinizin tanıtılmasında  etkili olacak, satışlarınızda veya firma bilinirliğine doğrudan etkili olacak çalışmalar yapıyoruz.

Katalog Baskısı

İyi bir katalog yaptırmak istiyorsanız kağıt seçimini doğru yapmak gerekiyor sayfa sayısına göre kapak ve sayfa gramajlarının  seçimi, kullanılacak kaplama ve aksesuarların seçimi, ciltleme seçimi iyi yapılmalıdır. hatalı seçimler ile yapılan kataloglar ne kadar kaliteli materyaller seçseniz bile göze güzel görünmez. AGD Ajans bu konuda olabilecek en düşük bütçeler ile en kaliteli kataloglar yaptırmanızda size yardımcı olacaktır. AGD ajans olarak katalog basımından önce demo bir katalog hazırlayarak müşterilerimize sunuyoruz onayı alınan işlerin basımına başlıyoruz.

AGD Ajans 1993 Yılından beri Bursa da Matbaacılık ve reklam ajansı faaliyetleri sürdürmektedir. Katalog tasarımı ve baskılarınızı gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

profesyonel fotoğraf çekimi

Profesyonel Ürün Çekimi

Profesyonel Ürün Çekimi Profesyonel ürün çekimi firmaların ürettikleri ürünleri sanal ortamda e-ticaret sitelerinde ve basılı tanıtım elemanlarında (Katalog, Broşür, Insert vs.) ürünlerini tanıtmak amacıyla yaptıkları ve her ürüne özel olarak yapılan bir fotoğraf çekim türüdür. Ürün çekimi bir stüdyo ortamında olabileceği gibi ürünün büyüklüğüne ve

Devamı »
Araç Giydirme Bursa

Profesyonel Araç Giydirme Hizmetleri

Araç Giydirme Araç giydirme, firma araçları, Belediye araçları ya da  reklam aracı firmalarının firma tanıtımı, ürün  tanıtımı  reklamının yapılması için araçlar üzerine yapılan reklam uygulamasına denir. Araç giydirilirken kullanılan malzeme diğer reklam uygulamalarında kullanılan folyolardan biraz daha ince ve esnek olmalıdır. Araçların girintili çıkıntılı yerlerine

Devamı »
Labaratuvar Çekimi

Endüstriyel Fotoğraf Çekimi Nedir?

Endüstriyel Fotoğraf Çekimi Nedir? Endüstriyel fotoğraf çekimi için AGD Ajansı tercih edebilirsiniz. Bursa’da ürün fotoğrafı çekimi ve çok daha fazla hizmeti olan bir firmadır. Endüstriyel fotoğraflar genellikle büyük ve orta ölçekli sanayicilerin ürün, hizmet ve tesisin nasıl işlediğini belgelendiren fotoğraflardır. Katalog, reklam afişleri, dergi reklamları

Devamı »
Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?