SOSYAL MEDYA TASARIMLARI

Sosyal medya kullanımının yaygınlaşması ile birlikte artık herkese ulaşmak çok daha basit  daha pratik ve maliyeti daha düşüktür. Ayrıca müşteri ile birebir iletişim halindesiniz. 

Bu sayede markalar için, tüketicilerine doğrudan ulaşarak beklentilerini, isteklerini, hedef kitlenin markaya bakış açısını okumak son derece kolaylaştı. Aynı şekilde tüketicinin de markaya erişimini hızlıca gerçekleştirmesini sağlıyor.

Sosyal Medyada hedef kitlenize uygun stratejiler geliştirerek, dijital platformlarda itibarınızı güçlendiriyoruz. AGD ajans olarak sosyal medya hesaplarınızın hem yönetimini hem de reklamlarını yönetiyoruz.

SOSYAL MEDYA VİDEOLARI

Yönettiğimiz sosyal medyalar için özel günlerde ya da herhangi bir duyuru kampanyalarınızı duyurmada etkili sosyal medya videoları yapıyoruz.

Sadece Sosyal medya videoları yaptırmak isterseniz lütfen bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Kurumsal Hesap Yönetimi

Kurumsal hesaplarınızı hedef kitlenize uygun stratejiler üreterek, kurumsal çizginizden kesinlikle çıkmadan profesyonel olarak yönetilmesini sağlıyoruz.

Marka güveni sağlayacak ve geliştirecek içeriklerle hesaplarınızı destekliyor, yeni trendler doğrultusunda sürekli güncelliği sağlıyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Ürün, hizmet ya da markanızın bilinirliğini artırmanın en etkili yollarından biri sosyal medya reklamlarıdır. Sosyal medya kullanan milyonlarca kişiye anlık olarak reklam gösterebilir satışlarınızı veya marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Üstelik maliyetleri normal reklamlara göre çok daha düşük, dönüşüm oranı yüksektir.

AGD Ajans olarak reklam bütçenizi tutarlı kullanıyor, minimum ücretle maksimum faydayı sağlıyoruz.

KRİZ YÖNETİMİ

İşletmeniz için potansiyel kriz risklerini analiz ediyor ve sizinle paylaşıyoruz. Acil durumlarda yayılımın önünü kesiyoruz.

Kriz yönetimi demek yalnızca kriz anında müdahale demek değildir. Kriz doğmadan riskleri sezip krizin önüne geçmek, eğer geçilemediyse en hızlı şekilde çözüm üretmektir. Profesyonel ekibimiz kriz yönetimi konusunda yüksek tecrübeye sahiptir. AGD Ajans ile krizlere anlık müdahale edin.

Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?