ÜRÜN ÇEKİMİ

AGD Ajans & Studio olarak Bursa da Ürün fotoğraf çekimi, Endüstriyel fotoğraf çekimi, Model çekimi,
Dış mekan ve iç mekan fotoğraf çekimi, Mimari fotoğraf çekimleri, Portre fotoğrafları, Yemek fotoğrafları ve
Hayalet manken fotoğraf çekimi hizmetleri vermekteyiz.

Göründüğünüzden çok daha fazlası, ama yine siz.

― AGD AJANS

ENDÜSTRİYEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Endüstriyel fotoğraf çekimi, endüstrinin vazgeçilmez fotoğraf çekim tekniklerinden biridir. Üretim yaptığınız parkuru, makinaları, ürettiğiniz ürünleri birçok mecrada sergilemenin en iyi yoludur. Bursa‘da sanayinin ve üretimin çok güçlü olması, rekabetinde bir o kadar güçlü olduğunun kanıtıdır. Bu rekabetçi piyasada gücünüzü göstermenin en etkili yöntemi iyi reklam yapmaktır.

Yapacağınız reklamların hepsinde gücünüzü, büyüklüğünüzü ve kalitenizi gösteren fotoğraflardır. Bu kavramda Endüstriyel fotoğraf çekimi Fabrikanızı, yatırımlarınızı, çalışanlarınızı ve ürettiğiniz ürünlerinizi sergileme, üretim parkurunuzu olduğundan çok daha heybetli gösterme tekniğidir.

ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ürün çekimi bir stüdyo ortamında olabileceği gibi ürünün büyüklüğüne ve kullanım alanına göre farklı alanlarda ve konseptlerde olabilir. Bu çekimler kesinlikle profesyonel ve ürün çekimi konusunda uzman bir fotoğrafçı tarafından ve profesyonel ekipmanlar ile yapılmalıdır.

Yapılan çekimler ürününüzün özelliklerini, detaylarını doğru şekilde vurgulayamaz ise ürününüzü doğru tanıtamaz talep ve geri dönüşlerde istenilen etkiyi yakalayamazsınız. Bu nedenle yapılan çekimlerde kamera, lens ve ışık iyi seçilmeli ve fotoğraflar fotoğraf işleme programında iyi şekilde işlenmelidir.

TEKSTİL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Bursa tekstil konusunda dünya çapında hatırı sayılır bir konuma gelmiştir.
Ürünlerinin pazarlama konusunda ihtiyacı olan tekstil fotoğraf çekimlerini AGD ajans olarak profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız.

Tekstil ürün çekimleri, başta moda sektörünün olmak üzere tüm konfeksiyon ve kumaş üretim tesislerinin faydalandığı fotoğraf çekim çeşididir. Ham maddenin ipliğe, ipliğin kumaşa, kumaşın ürüne dönüşmesi evresinde çekilen fotoğraflar ve son kullanıcıya sunumu için çekilen katalog fotoğraflarını kapsayan çekimlere tekstil fotoğraf çekimi denir.

ÇOCUK GİYİM ÇEKİMİ

Günümüzde e-ticaret sitelerinin sayısı gitgide artmaktadır. Buna bağlı olarak yüzlerce internet sitesi arasından ürünlerinizin öne çıkmasının giderek zorlaşması çocuk giyim fotoğraf çekimi gibi kayda değer pazarlama stratejilerine önem kazandırdı. İşletmeler, yüksek bütçeler ile verdikleri reklam ve tanıtımların yanında küçük dokunuşlar ile müşterilerinin aklında daha çok kalarak onları satış yapmaya yöneltmek istemektedir.

Çocuk giyim fotoğraf çekimi ile kıyafetleri çok daha kaliteli gösterebilir, müşterileriniz için daha albenili getirebilirsiniz. İstatistiklere bakıldığında doğru şekilde çekilmiş fotoğrafların satışlara yüksek oranda etki ettiği görülmüştür.

DRONE FOTOĞRAFLARI

Drone fotoğrafçılığı, daha önce yalnızca büyük bütçeli prodüksiyonlarda mevcut olan, çekim açıları ve görüntüleri çok daha uygun maliyetli hava sinematografisi ve videografi üretmeye yardımcı oldu.
Pilotlarımız, drone’dan yere canlı bir HD yayını aktarma becerisine sahip olup, gerçek zamanlı kamera açılarını ve yerden kontrol etmemizi ve değiştirmemizi sağlar. İşe göre bir veya iki ekip ile çalışıyoruz. Daha zor sahnelerde bir pilot ve ayrı bir kamera operatörü ile iki yer istasyonu kullanıyoruz.

Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?