İletişim

Stüdyo

Ahmet Vefik Paşa Mah. (OSB) Bursa Cad. No: 69/3 Kestel / BURSA

Ofis

Esentepe Mah. Tuna Cad. Anı Sit. B Blok No: 116 K:6 D:13
Nilüfer / BURSA

Mobil    : 0 532 272 51 25

Mail info@agdajans.com

Title Image

Fotoğraf

AGD Ajans & Studio olarak Bursa da Ürün fotoğraf çekimi, Endüstriyel fotoğraf çekimi, Model çekimi,
Dış mekan ve iç mekan fotoğraf çekimi, Mimari fotoğraf çekimleri, Portre fotoğrafları, Yemek fotoğrafları ve
Hayalet manken fotoğraf çekimi hizmetleri vermekteyiz.

 

Göründüğünüzden çok daha fazlası, ama yine siz.

― AGD AJANS

ENDÜSTRİYEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Endüstriyel fotoğraf çekimi, endüstrinin vazgeçilmez fotoğraf çekim tekniklerinden biridir. Üretim yaptığınız parkuru, makinaları, ürettiğiniz ürünleri birçok mecrada sergilemenin en iyi yoludur. Bursa‘da sanayinin ve üretimin çok güçlü olması, rekabetinde bir o kadar güçlü olduğunun kanıtıdır. Bu rekabetçi piyasada gücünüzü göstermenin en etkili yöntemi iyi reklam yapmaktır. Yapacağınız reklamların hepsinde gücünüzü, büyüklüğünüzü ve kalitenizi gösteren fotoğraflardır. Bu kavramda Endüstriyel fotoğraf çekimi Fabrikanızı, yatırımlarınızı, çalışanlarınızı ve ürettiğiniz ürünlerinizi sergileme, üretim parkurunuzu olduğundan çok daha heybetli gösterme tekniğidir

ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ürün çekimi bir stüdyo ortamında olabileceği gibi ürünün büyüklüğüne ve kullanım alanına göre farklı alanlarda ve konseptlerde olabilir. Bu çekimler kesinlikle profesyonel ve ürün çekimi konusunda uzman bir fotoğrafçı tarafından ve profesyonel ekipmanlar ile yapılmalıdır. Yapılan çekimler ürününüzün özelliklerini, detaylarını doğru şekilde vurgulayamaz ise ürününüzü doğru tanıtamaz talep ve geri dönüşlerde istenilen etkiyi yakalayamazsınız. Bu nedenle yapılan çekimler de kamera, lens ve ışık iyi seçilmeli ve fotoğraflar fotoğraf işleme programında iyi şekilde işlenmelidir.

TEKSTİL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Bursa tekstil konusunda dünya çapında hatırı sayılır bir konuma gelmiştir.
Ürünlerinin pazarlama konusunda ihtiyacı olan tekstil fotoğraf çekimlerini AGD ajans olarak profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız.

Tekstil ürün çekimleri, başta moda sektörünün olmak üzere tüm konfeksiyon ve kumaş üretim tesislerinin faydalandığı fotoğraf çekim çeşididir. Ham maddenin ipliğe, ipliğin kumaşa, kumaşın ürüne dönüşmesi evresinde çekilen fotoğraflar ve son kullanıcıya sunumu için çekilen katalog fotoğraflarını kapsayan çekimlere tekstil fotoğraf çekimi denir.

YEMEK FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Stil, yemek fotoğraflarının çok önemli fakat gözden kaçan bir ögesidir. Evet, fotoğraflarınız “teknik olarak” çok iyi kalitede çekilmiş (iyi ışıklandırma yapılmış) olabilir. fakat bundan çok daha fazlası, görsel olarak da çekici ve iştah açıcı olmalıdır.
Çatal bıçak takımı, peçete, tabak ve diğer sofra aksesuarların kullanımı yemek fotoğraflarınızda bir doku oluşturmanıza olanak tanır. Fotoğrafın kadrajına bir öykü oluşturmak için çeşitli sahne aksesuarları kullanmanız gerekebilir. Tek başına bir kase çorba, sadece çorbadan ibarettir. Kaşık ve peçete ve birkaç aksesuar ile bir kase çorba çok daha fazla iştah açabilir. Örneğin, arka planda yanan bir şömine, sandalye üzerine atılmış bir yün atkı, buharı üzerinde bir kase çorba ve sıcak tonlarda masa örtüsü soğuk havalarda içinizi ısıtacak bir çorba hissetmenizi sağlayacaktır.
Yemeklerin tabak sunumunu da göz önünde bulundurmalısınız. Garnitür ve soslar kullanın, tabaktaki
öğeleri düzenlemek için biraz düşünün. Yemek fotoğrafı çekerken şefinizle mutlaka çalışın.
Herhangi bir görsel sanat formunda devreye giren kurallara da dikkat edin. Önde gelen çizgiler, üçte bir kuralı ve temel renk teorisi gibi şeylerin tümü bir yemek fotoğrafını sanat eserine dönüştürebilir.

DRONE FOTOĞRAFLARI

Bursa’daki drone fotoğrafçılığı, daha önce yalnızca büyük bütçeli prodüksiyonlarda mevcut olan, çekim açıları ve görüntüleri çok daha uygun maliyetli hava sinematografisi ve videografi üretmeye yardımcı oldu.
Pilotlarımız, drone’dan yere canlı bir HD yayını aktarma becerisine sahip olup, gerçek zamanlı kamera açılarını ve yerden kontroletmemizi ve değiştirmemizi sağlar. İşe göre bir veya iki ekip ile çalışıyoruz. Daha zor sahnelerde bir pilot ve ayrı bir kamera operatörü ile iki yer istasyonu kullanıyoruz.
Hava drone fotoğrafçılığı, film çekimi ve video hizmetlerimizi kullanan alanlardan bazıları
 Ürün lansmanları, reklamlar, web siteleri ve promosyonlar için havadan kurumsal videolar
 Emlakçılar için havadan drone fotoğrafçılığı
 Ticari mülkiyet hava fotoğrafçılığı
 Olaylar ve spor hava çekimi
 Turizm, seyahat ve otel hava fotoğrafçılığı ve videosu
 İç mekan hava fotoğrafçılığı
 360 ° Sanal Gerçeklik Havadan Panoramaları
 Gece fotoğrafçılığı ve video çekimleri

whatsapp'ı aç
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?