İletişim

Atölye

Gülbahçe Mah. Akmal Sok. No:1
Osmangazi / BURSA

Ofis

Esentepe Mah. Tuna Cad. Anı Sit. B Blok No: 116 K:6 D:13
Nilüfer / BURSA

Mobil    : 0 532 272 51 25

Mail info@agdajans.com

 

AGD Ajans & Studio olarak Bursa da Ürün fotoğraf çekimi, Endüstriyel fotoğraf çekimi, Model çekimi,
Dış mekan ve iç mekan fotoğraf çekimi, Mimari fotoğraf çekimleri, Portre fotoğrafları, Yemek fotoğrafları ve
Hayalet manken fotoğraf çekimi hizmetleri vermekteyiz.

 

Göründüğünüzden çok daha fazlası, ama yine siz.

― AGD AJANS

ENDÜSTRİYEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Endüstriyel fotoğraf çekimi, endüstrinin vazgeçilmez fotoğraf çekim tekniklerinden biridir. Üretim yaptığınız parkuru, makinaları, ürettiğiniz ürünleri birçok mecrada sergilemenin en iyi yoludur. Bursa‘da sanayinin ve üretimin çok güçlü olması, rekabetinde bir o kadar güçlü olduğunun kanıtıdır. Bu rekabetçi piyasada gücünüzü göstermenin en etkili yöntemi iyi reklam yapmaktır. Yapacağınız reklamların hepsinde gücünüzü, büyüklüğünüzü ve kalitenizi gösteren fotoğraflardır. Bu kavramda Endüstriyel fotoğraf çekimi Fabrikanızı, yatırımlarınızı, çalışanlarınızı ve ürettiğiniz ürünlerinizi sergileme, üretim parkurunuzu olduğundan çok daha heybetli gösterme tekniğidir

ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ürün çekimi bir stüdyo ortamında olabileceği gibi ürünün büyüklüğüne ve kullanım alanına göre farklı alanlarda ve konseptlerde olabilir. Bu çekimler kesinlikle profesyonel ve ürün çekimi konusunda uzman bir fotoğrafçı tarafından ve profesyonel ekipmanlar ile yapılmalıdır. Yapılan çekimler ürününüzün özelliklerini, detaylarını doğru şekilde vurgulayamaz ise ürününüzü doğru tanıtamaz talep ve geri dönüşlerde istenilen etkiyi yakalayamazsınız. Bu nedenle yapılan çekimler de kamera, lens ve ışık iyi seçilmeli ve fotoğraflar fotoğraf işleme programında iyi şekilde işlenmelidir.

TEKSTİL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Bursa tekstil konusunda dünya çapında hatırı sayılır bir konuma gelmiştir.
Ürünlerinin pazarlama konusunda ihtiyacı olan tekstil fotoğraf çekimlerini AGD ajans olarak profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız.

Tekstil ürün çekimleri, başta moda sektörünün olmak üzere tüm konfeksiyon ve kumaş üretim tesislerinin faydalandığı fotoğraf çekim çeşididir. Ham maddenin ipliğe, ipliğin kumaşa, kumaşın ürüne dönüşmesi evresinde çekilen fotoğraflar ve son kullanıcıya sunumu için çekilen katalog fotoğraflarını kapsayan çekimlere tekstil fotoğraf çekimi denir.