GRAFİK TASARIM

Kreatif tasarımlarla markanıza özgün dokunuşlar yaparak, modern ve anlaşılır olmanıza yardımcı oluyoruz. Grafik tasarım hizmetimizle,  firmanızın ya da markanızın bilinirliğini görsellerle birleştirerek sektörünüzde kendinize iyi bir yer edinebilirsiniz.

Grafik tasarım, yeteneği hayal gücü ile harmanlanarak fikir, düşünce veya iletilmesi istenen mesajın; teknoloji yardımı aktarılması/sergilenmesi sanatıdır.

― AGD AJANS

LOGO TASARIMI

Markaları tanımlayan ve dikkatleri üzerine çeken modern çizgiler ile logo tasarımları yapıyoruz. Logonuz firmanızı yansıtır. Logo sizi rakiplerinizden ayrıştıran önemli bir unsurdur. Hedef kitleniz ve vizyonunuza uygun logolar tasarlıyoruz.

BASILI İŞLER

Katalog, Broşür, Dergi, Etiket, Ambalaj gibi ürünlerin tasarımları, baskı kalite kontrol işleri. Profesyonel tasarım ve baskı ekibimiz ile kaliteli, hızlı ve ucuz matbaa işleri yapmaktayız. AGD Ajans Matbaacılık ile çalışmak için sadece bizi aramanız yeterlidir. 

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimliğin markanızın bilinirliğini sağlamak ve kurumsal bir duruşa sahip olmak açısından önemi büyüktür. Markanızı veya firmanızı doğru bir çizgide sunmak için kurumsal kimlik klavuzu oluşturuyoruz. 

AÇIK HAVA REKLAMLARI

Bilboard, Banner, Roll-Up, Tabela gibi ürünlerin tasarımları, imalat kalite kontrol ve takibi hizmetleri. Açık hava reklamları firmanızın prestijini önemli ölçüde arttırır.

Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?