WEB TASARIM

Kurumsal çizginizden çıkmadan firmanızı veya markanızı yansıtan, ergonomik tasarımlarla anlaşılır, göze hitap eden web tasarım hizmeti sunuyoruz. Git gide dijitalleşen günümüz dünyasında siz de yerinizi alın.

Marka ve firmaların sahip olduğu nitelikleri, ürünleri ve hizmetleri başta kurumsal olmak üzere görsel tasarıma sahip bir web sitesi oluştururuz.

― AGD AJANS

GOOGLE REKLAMLARI

Google reklamları firma veya markaların  kendilerini tanıtması, satışlarını arttırması açısından büyük faydalar sağlayan bir araçtır. Bir çok marka ve firmanın reklam anlamında en çok tercih ettiği yöntem olan Google reklamları düşük bütçelerle iyi sonuçlar sağlar. Dijital dünyaya Google reklamları ile sesinizi duyurabilirsiniz. Google Reklamlarının farkı;

Yüksek Ziyaretçi Sayısı

Satışları Arttırma

Düşük Bütçelerle Maksimum Getiri

Hızlı Sonuçlar

Reklam bütçenizi doğru kullanın. En etkili sonuçları elde etmek için profesyonel ekibimiz doğru reklam kampanyalarını sizin için hazırlar. 

E-TİCARET

E-ticaret, gelişen teknoloji ile hızla büyümeye devam ediyor. E-Ticaretin avantajları ;

Geleneksele göre çok daha düşük maliyetlidir.

7/24 Açık bir dükkanınız olur.

Anında ulaşım imkanı sunar.

Kampanyaları müşteriye ulaştırmak çok daha kolaydır.

Kullanıcılar için kolay kullanım sunar.

AGD Ajans ile hem kendi e-ticaret sitenizde hem de N11, Gittigidiyor, Amazon vb. pazar yerlerinde yerinizi alın. 

SEO OPTİMİZASYONU

Günümüzde dijital pazarlama alanında en önemli alanlardan biri olan SEO, Türkiye’de de “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak biliniyor. Kullanıcılara yaptıkları sorgulara yönelik en alakalı, doğru ve açıklayıcı sonuçları çıkarmayı hedefleyen Google’ın ve diğer büyük arama motorlarının, sıralama kriterlerini etkin biçimde öğrenerek bunlara göre gerekli optimizasyonların yapılmasını sağlayan sürecin tamamına SEO deniliyor.

Google Reklamları ile sitenizi ilk sıraya çıkarabilirsiniz. Ancak bunun için ücret ödemeniz gerekir. Seo ile bu ücreti ödemeden üst sıralara çıkabilir ve güncel tutarak kalıcı olabilirsiniz.

SEO sayesinde web sitelerinizi Google’da ilk sıralara çıkarır ve çok daha fazla satış, etkileşim almanızı sağlayabiliriz.

Arama motorlarının pazarlamaya etkisinden yararlanmak için bizimle çalışmalısınız.

Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?