AGD Ajans Bünyesinde AGD Air Studio olarak  Dahice filmin yapımcılığını üstlendiği Başak Traktör tanıtım filminin hava (Drone) çekimlerini yaptık.

Başak Traktör Tanıtım Filmi

AGD Ajans Tanıtım Filmi Çekimi, Kurgusu ve montajı konusunda 2010 yılından bu yana birçok projeye imza atmıştır.  AGD Ajans, Ekibi, görüntü yönetmenleri, senaryo yazarları, kameramanları ve fotoğrafçılarıyla hep iyi işler çıkarma çabasındadır. Üst düzey teknik donanım bilgisine sahip genç ve alanında uzman ekibimizle, film prodüksiyon hizmeti vermekteyiz. Dünyada hızla ilerleyen prodüksiyon yeniliklerini yakından takip ederek, mutlu bir çalışma ortamı oluşturmuş ve şimdiye kadar edindiğimiz teknik bilgilerimizi ve çalışma azmimizle birleştirerek kullanmayı gaye edindik. Çekimlerini yapmış olduğumuz tanıtım filmleri arasında; Kurumsal Tanıtım Filmi, Ürün veya Hizmet Tanıtım Filmi, İş Güvenliği Eğitim Filmi, Şirket Tanıtım Filmi ve Reklam Filmleri yer almaktadır.

Tanıtım Filmi çekimlerinde Teknolojinin getirdiği son yenilikleri takip eden AGD Ajans Film Ekibi, tanıtım filmlerinde kullanılan animasyon ve jenerikler için uzun yıllar alanında görev yapmış montaj ekibine sahiptir.

Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?