YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri A.Ş.

Katalog Tasarımı

YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri A.Ş. İçin Hazırladığımız Katalog Çalışması.

Gündelik hayatlarımızı internet ile birlikte yaşıyoruz. İnternet bizi bizden önce yaşayan insanların yaşadığı zorlukların birçoğunu yaşamaktan kurtarıyor. İnternet üzerinden birçok ihtiyacımıza yanıt alabiliyoruz. Eğer ki bir ürün almak istiyorsak bunu internet üzerinden kolaylık ile halledebiliyoruz hem de dışarı çıkarak ürün arayarak verdiğimiz uğraşların birçoğunu da bu sayede vermemiş oluyoruz. Hem daha hızlı bir şekilde aradığımız ürüne ulaşabiliyoruz hem de ürüne bizim gitmemiz gerekmiyor ürün kapımıza kadar geliyor. İnternet üzerinde birçok hizmeti alabiliyorsunuz bu hizmetleri sunan sitelerin bazıları kaliteli bir şekilde aradığınız hizmeti size sunuyor bazıları ise kalitesiz bir şekilde size sunuyor. Sitemiz içinde gördüğünüz üzere bir hizmeti sadece bir üretici vermiyor size. Bu şekilde de hem hizmetlerin kalitesi artıyor hem de en kaliteli hizmeti en ucuza alma fırsatı bulabiliyorsunuz. Sitemiz içinde size sunulan hizmetlerden bir tanesi de Katalog tasarımı ve katalog yapma hizmetidir. Katalog dizayn yapılan kataloglar müşterilerin ürünler ilgili fikir edindiği argümanlardır. Katalog tasarım fiyatları, grafik tasarım ücretleri, grafik tasarım fiyat listesi, katalog fiyatı ve katalog tasarımı fiyatı hakkında sitemizde ortalama bir rakam çıkartmak oldukça yanlış olur.

Dergi ve Reklam Tasarımı

Rutin aralıklarla çıkan, içeriğine göre değişen dergilere verilen reklamlardır. Genelde bu dergiler, sektörel, kültürel ya da magazinsel olarak çıkmaktadır. Bu dergilerin arka kapağı, kapak içleri, iç sayfalarda tam boy ve yarım boy olarak kullanılır. Tasarımı yapılan reklamlar dergi editörüne gönderilerek baskısı yapılır. Dergilerin çoğu satın alınan ürünler olsa da promosyon olarak ya da reklam olarak dağıtılanları da vardır. Sektörüne göre ya da basım tarihindeki kampanyalara göre bu dergilere reklam verilir.

Dijital reklam ajansı seçildikten sonra doğru bilgilendirme ve gereken çalışma sonrası reklam tasarımlarınız hazırlanmış olacaktır. Muhtemelen size sunulacak reklam tasarımları üzerinden sizin yorumlarınız da alınarak gereken revize çalışmaları ile başarılı bir reklam tasarımı, reklam yayını sağlanacaktır. Genellikle dergi reklamını sadece bir sayfada iki tane resim ve adres telefon bilgisi yazmaktan ibaret olarak gören firmalar, reklam tasarımı için gereken özeni göstermezler.

Dergi okuyucuları genelde araştırmacı, kültürlerini geliştirmek isteyen ya da bilgilenmek amacı ile dergi alan kimselerdir. Bu açıdan dergi reklamları hedef kitlesi bakımından çok isabetli bir reklamdır. Bu açıdan dergilere reklam verecek firma dergi içeriğini iyi analiz etmeli hedef kitlesine uygun olan dergilere reklam vermelidir. Böylece istenilen kitleye reklamını ulaştırmış olur. Dergileri satın alan kişi ya da kurumların gündelik tutması da reklam verimliliğini artıran bir unsurdur.

Kurumsal Tanıtım Filmi

YGBS Yönetim Hizmetleri A.Ş. Kurumsal tanıtım filmi AGD Ajans tarafından çekildi.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

YGBS Yönetim Hizmetleri A.Ş. Kurumsal sosyal medya hesapları AGD ajans tarafından yönetilmektedir.

Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?