Bursa Karton Çanta

Bursa Karton Çanta tasarımı ve baskısı, Plastik ambalajların doğaya verdikleri zararlardan dolayı karton ve kağıt çantalar ilgi görmeye başladı. Günümüzde tüketimin çok fazla olması nedeni ile ambalaj ihtiyacı da doğru orantıda artmaktadır. Bu ambalaj kullanımını katmadeğere çevirmek için reklamlı ambalajların önemi çok fazladır bunu da en iyi yöntemlerinden biri karton çanta reklamları dır.

Karton çantalarda amerikan bristol, Kromo Karton ve kraft gibi kağıtlar tercih edilmektedir. Karton çanta diğer naylon poşet yada çantalara göre daha şık ve kullanışlıdır bu da firmanızın marka değerini olumlu yönde etkilemektedir. Bunlara ek olarak karton ya da kağıt çanta kullanımının tercih sebeplerinden biri de insan sağlığını etkileyecek kanserojen  maddeleri bulunmamasıdır.

Karton çanta çeşitleri; Yatay çanta, dikey çantalarda çeşitli ölçülerde hali hazırda bıçaklarımı mevcut olduğundan dolayı AGD Ajans ve Matbaa olarak çok daha ekonomik fiyatlarda çantalar ürete bilmekteyiz. Ayrıca sizin istediğiniz model ve ölçülerde de çanta imalatı yapmaktayız.

Karton Çanta Çeşitleri

Fuar Çantası

Fuarlarda gelen ziyaretçilerinize katalog broşür ve hediyelerinizi içine koyup verebileceğiniz şık ve ekonomik karton  çanta modelleridir. Fuar Karton Çantaları firmaların kurumsal kimliklerini yansıtan çantalardır. AGD Ajans olarak kurumsallığa çok fazla özen gösteriyoruz. kullandığımız renkler, tasarım ve çanta imalatında kullanılan materyal seçimini firma kurumsallığını
göz önünde bulundurarak seçiyoruz.

Kraft Karton Çanta

Kraft Karton Çantalar özellikle giyim sektörünün çok fazla tercih ettiği çanta çeşitleridir.  Kraft karton çantalar 100% geri dönüştürülebildiği için çevreye hiçbir zararı yoktur ve fiyat olarak diğer çantalara göre daha ekonomiktir.

Kurumsal firmaların sıkça kullandığı karton çantalar, firmaların ücretsiz reklamlarının yapılmasını sağlıyor, hem de görüntü itibari ile poşet çantalardan daha kaliteli bir  çanta taşımalarını sağlıyor. Bu da prestiji arttırıyor. Karton çanta, poşetlere göre daha maliyetlidir. Ancak poşetler bildiğiniz gibi doğada uzun yıllar yok olmamaktadır. Bu sebeple de karton çanta kullanılmaktadır.

Diğer basılı işlerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?