İş Güvenliği Eğitim Filmi

Firmanıza gelen misafirlerinize fabrika sahasına girmeden önce fabrikanızın kuralları, tehlikeli bölgeleri ve fabrika içerisinde nelere dikkat etmeleri gerektiğini anlatan filmlere iş güvenliği eğitim filmi denir.

Bir iş yerinde işveren, çalışanlarının, misafirlerinin ve taşeron firma çalışanlarının can güvenliğinden sorumludur. Bu nedenle iş yerinde olabilecek kazaların önüne geçmek için gerekli ekipmanları bulundurmak zorundadır. Firma sorumluları, genellikle firmalarda işe başlayan personele iş güvenliği eğitimi vermektedirler. Fakat gelen misafirlere ya da taşeron firma çalışanlarına firma kurallarını anlatan ziyaretçi kartları vererek sorumluluklarını yerine getirdiklerine inanırlar.

Halbuki sirkülasyonun yoğun olduğu firmalarda çalışanlara, misafirlere veya taşeron firma çalışanlarına teker teker iş güvenliğini anlatmak veya verilen ziyaretçi kartlarının arkasında olan firma kurallarını okuduklarını saptamak imkansızdır. Firmanıza gelen ziyaretçilerinize iş güvenliği eğitimi vermek hem zaman kaybına hem de ciddi bir maliyete yol açar. Bu sebepten dolayı iş güvenliği filmlerinin önemi ortaya çıkmaktadır.

İnsanlara eğitim vermenin en etkili yöntemi eğitim filmleri ile yapılan eğitimlerdir. dilerseniz İş güvenliği eğitim filmlerinin başlangıcına firmanızın reklam filmini ekleyerek aynı zamanda gelen misafirlerinize firmanızı tanıtma şansınızda olur.

AGD Ajans İş güvenliği eğitim filmlerinde bir çok dilde dublaj yaparak çeşitli ülkelerden gelen misafirlerinize kolaylıkla İSG eğitimleri verebilirsiniz. İş güvenliği filmleri ortalama 20 dakikalık filmlerdir. Çekimlerimiz, saha çalışmalarımız 2-3 gün sürmektedir. Seslendirme, Kurgu ve montaj işleri 10-15 gün sürmektedir.

Kendi bünyemizde bulunan ekip ve ekipmanlar ile Bursa’da ve tüm Türkiye genelinde hizmet müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İş güvenliği eğitim videoları yaptırmak istiyorsanız bizden teklif almayı unutmayınız.

Buraya tıklayarak filmlerimizi izleyebilirsiniz.

 

Bursa iş güvenliği eğitim filmi Çekimleri
Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?