İş Güvenliği Eğitim Filmi

Firmanıza gelen misafirlerinize fabrika sahasına girmeden önce fabrikanızın kuralları, tehlikeli bölgeleri ve fabrika içerisinde nelere dikkat etmeleri gerektiğini anlatan filmlere iş güvenliği eğitim filmi denir.

Bir iş yerinde işveren, çalışanlarının, misafirlerinin ve taşeron firma çalışanlarının can güvenliğinden sorumludur. Bu nedenle iş yerinde olabilecek kazaların önüne geçmek için gerekli ekipmanları bulundurmak zorundadır. Firma sorumluları, genellikle firmalarda işe başlayan personele iş güvenliği eğitimi vermektedirler. Fakat gelen misafirlere ya da taşeron firma çalışanlarına firma kurallarını anlatan ziyaretçi kartları vererek sorumluluklarını yerine getirdiklerine inanırlar.

Halbuki sirkülasyonun yoğun olduğu firmalarda çalışanlara, misafirlere veya taşeron firma çalışanlarına teker teker iş güvenliğini anlatmak veya verilen ziyaretçi kartlarının arkasında olan firma kurallarını okuduklarını saptamak imkansızdır. Firmanıza gelen ziyaretçilerinize iş güvenliği eğitimi vermek hem zaman kaybına hem de ciddi bir maliyete yol açar. Bu sebepten dolayı iş güvenliği filmlerinin önemi ortaya çıkmaktadır.

İnsanlara eğitim vermenin en etkili yöntemi eğitim filmleri ile yapılan eğitimlerdir. dilerseniz İş güvenliği eğitim filmlerinin başlangıcına firmanızın reklam filmini ekleyerek aynı zamanda gelen misafirlerinize firmanızı tanıtma şansınızda olur.

AGD Ajans İş güvenliği eğitim filmlerinde bir çok dilde dublaj yaparak çeşitli ülkelerden gelen misafirlerinize kolaylıkla İSG eğitimleri verebilirsiniz. İş güvenliği filmleri ortalama 20 dakikalık filmlerdir. Çekimlerimiz, saha çalışmalarımız 2-3 gün sürmektedir. Seslendirme, Kurgu ve montaj işleri 10-15 gün sürmektedir.

Kendi bünyemizde bulunan ekip ve ekipmanlar ile Bursa’da ve tüm Türkiye genelinde hizmet müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İş güvenliği eğitim videoları yaptırmak istiyorsanız bizden teklif almayı unutmayınız.

Buraya tıklayarak filmlerimizi izleyebilirsiniz.

 

Bursa iş güvenliği eğitim filmi Çekimleri
profesyonel fotoğraf çekimi

Profesyonel Ürün Çekimi

Profesyonel Ürün Çekimi Profesyonel ürün çekimi firmaların ürettikleri ürünleri sanal ortamda e-ticaret sitelerinde ve basılı tanıtım elemanlarında (Katalog, Broşür, Insert vs.) ürünlerini tanıtmak amacıyla yaptıkları ve her ürüne özel olarak yapılan bir fotoğraf çekim türüdür. Ürün çekimi bir stüdyo ortamında olabileceği gibi ürünün büyüklüğüne ve

Devamı »
Ürün Tanıtım filmi Bursa

Ürün Tanıtım Filmi

Ürün Tanıtım Filmi Ürün tanıtım filmi, firmaların ve şirketlerin ürettiği ürünlerinin çalışma fonksiyonlarını, kalitesini detaylı olarak gösterebilecekleri dijital medya ve sosyal medyada yayınlayarak doğrudan satışa etki eden videolara denir. Müşterileriniz sizin ürünlerinizi neden tercih etmeliler? Ürünlerinizi öne çıkaran unsurlar nelerdir? Muadil Markalardan sizin ürünlerinizi ayıran

Devamı »
Reklam Ajansı

Reklam Ajansı

Reklam Ajansı Reklam Ajansı, genel olarak bir firmanın potansiyel müşterileri ile buluşmasını sağlayan aracı kuruluştur. Reklam ajansı sürekli olarak müşterileri ile iletişimde olarak firmaların reklam faaliyetleri için çalışmalar yapar. Genel olarak reklam ajansı, firmalar adına kreatif tasarımlar üreterek bu tasarımların uygulanmasını sağlayan kapsamlı bir tanıtım

Devamı »
Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?