Kasa Örtüleri ve Kasa Kenarları

AGD Ajans olarak kasa örtüleri ve kasa kenarları yapıyoruz. Karton, naylon kasa örtüleri ve kasa kenarı kartonu üretimimiz vardır.

Karton Kasa Örtüsü

Yaş Meyve kasalarının üzerini kapatan üzeri baskılı sıvı temasından etkilenmeyen selefon kaplı pencereli karton örtülerdir. AGD Ajans Matbaa olarak Bursa da meyve kasa örtüleri imalatı yapmaktayız. Matbaa da Kaliteli baskı, selefon ve özel kesimli kasa örtüleri için bizden fiyat almayı unutmayınız.

Naylon Kasa Örtüsü

Karton kasa örtülerine göre daha ekonomik ve özel kesimi ve esnekliği sayesinde kasa kenarlarına takmak çok daha kolaydır zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayan naylon kasa örtüleri yaptıracaksanız Bursa AGD Ajans’tan fiyat alınız.

Kasa Kenarı Kartonu

Yaş meyve ve sebze kasaları için yapılan kasa kenarı kartonları üzeri sudan nemden etkilenmeyen selefon ile kaplamaktayız. Bursa Kasa kenarı fiyatı almak için bizi mutlaka arayınız.

Cephe Giydirme

Profesyonel Cephe Giydirme Hizmeti

Profesyonel Cephe Giydirme Cephe giydirme konusunda alüminyum kompozit panel hem görsel güzelliği hem de uzun ömürlü olması nedeni ile son yıllarda birçok alanda  sıklıkla kullanılmaya başlandı. Birçok bina ve konstrüksiyonda iyi bir görüntü ve daha modern tasarımlar yapılmasına olanak sağlayan alüminyum paneller dış cephe veya

Devamı »
Bursa Kutu Ambalaj

Bursa Kutu Ambalaj

Bursa Kutu Ambalaj Kutu ambalaj üretimini yaptığınız ürünlerin satışına doğrudan etki eden ürünlerdir. Kutu ambalaj tasarımı kötü ya da kalitesiz  üretilmiş bir ürün ne kadar kaliteli de olsa son kullanıcı gözünde değersizleşir. AGD Ajans Bursa da uzun yıllardan beri kutu ambalaj tasarımları ile ilgili hizmet

Devamı »
Reklam Filmi Çekimi

Reklam Filmi Nasıl Hazırlanır?

Reklam Filmi Nasıl Hazırlanır ? – Profesyonel reklam filmi her sektörde markanızın ön plana çıkmasını sağlar. – Reklam filmi ile marka değeriniz artar, hedeflediğiniz kitlelere daha kıza zamanda ulaşırsınız. – Reklam Filmi yaptırarak markanızı hem dijital, hem de sosyal medyada daha çok insana ulaştırmayı sağlarsınız.

Devamı »
Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?