Tekstil Ürün Çekimi Konusunda Uzman Bir Dokunuş

Tekstil ürün çekimi  hizmetimiz ile ürün fotoğrafı çekimi ihtiyacı olan tekstil firmalarına  AGD ajans olarak profesyonel ekibimiz ile destek vermekteyiz.

Başta moda sektörünün olmak üzere tüm konfeksiyon ve kumaş üretim tesislerinin faydalandığı, ham maddenin ipliğe, kumaşa, ürüne dönüşmesi evresinde çekilen fotoğraflar ve son kullanıcıya sunumu için çekilen katalog fotoğraflarını kapsayan çekimlere tekstil ürün çekimi adı verilmektedir.

Ürünlerinin özelliklerini, kullanım kolaylığını, rengini, dokusunu ve tasarımını müşterileri ile paylaşmak isteyen markalar, ürün fotoğrafı çekimi yaptırıyorlar. Tekstil fotoğrafçılığı aynı zamanda moda fotoğrafçılığı ile benzerlik göstermektedir.

Bursa’da tekstil sektörü rekabeti çok yüksek  olduğundan bu konuda öne çıkabilmek için iyi reklam gerekir. bu reklam kampanyalar, kataloglar ve dijital reklamcılıkta kullanılan en etkili yol görselliktir. Bu görselliği tekstil fotoğrafları ve moda fotoğrafları ile çok etkili bir hale getirebilirsiniz. Bunun farkında olan bir çok marka bu konuda ciddi yatırımlar yapmaktadırlar.

tekstil ürün çekimi hizmeti, ürün fotoğrafı çekimi hizmetimiz vardır.

Tekstil Ürün Çekimi Usta Ellerin İşidir

Çekime başlamadan önce firmanın ürettiği ürün yelpazesi incelenir, ürünlerin kullanılacağı platformlara uygun ekipmanlar, kompozisyonlar hazırlanır, doğru ışık doğru mekanlar belirlenir ve markanın vizyonuna uygun dekor çalışmaları tamamlanır ve tekstil ürün çekimi başlar. Tekstil fotoğrafçılığında yada moda fotoğrafçılığında dekor ve mekan çok büyük önem taşır. Ürünün yazlık, kışlık veya bir aksesuar olması çekim mekanları ve mekanın renklerini seçmede bize yol gösterir.

Stüdyo ortamında çekilen fotoğraflar için ışık ve dekor büyük önem taşır. Ürünün kullanılacağı şekil, yapılan kombin, kullanılan modeller ürünün ne kadar yakıştığını gösteren en büyük unsurdur. Bu nedenle giyim fotoğrafı çekerken kullanılan model ne kadar profesyonel olursa ürünü o kadar ön plana çıkarır ve ürünü almak isteyen müşteri kendini o modelin yerine koyar.

Ürün çekiminde kullanılan ekipmanlar fotoğrafçının kalitesinin artmasında önem arz eder. Kaliteli ışıklar, tripodlar, İyi marka lensler ve iyi bir fotoğraf makinesi. Ürün fotoğrafı çekimi tamamlandıktan sonra masada renk ayarlamalarının ardından müşterinin beğenisine sunulur.

Profesyonel Ürün Fotoğrafı Çekimi

Profesyonel bir ekip ile tekstil fotoğrafı çektirirseniz.
• Farklı, çarpıcı ve merak uyandırıcı fotoğraflar elde edersiniz.
• Ürünlerinizi akılda kalıcı hale getirirsiniz.
• Ürününüzü gururla reklam platformlarında sergilersiniz
• Müşterilerinizi ürünü almaya ikna edersiniz.
• Markanızı ön planda gösterir ve sektördeki prestijinizi artırırsınız.
• Rakiplerinizden bir adım önde olursunuz.
• Reklam ve pazarlama gelirlerinizi artırırsınız.

Diğer hizmetlerimizi görmek için tıklayın.

Bursa Kurumsal Video Çekimi - prodüksiyon kurumsal tanıtım filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi Kurumsal tanıtım filmi, Firmanızı, üretim kapasitenizi ve pazardaki yerinizi anlatmanın en kolay yöntemidir. Yaşadığımız dijital çağda sosyal medyada, fuarlarda ve kendi iş yerinizde gelen misafirlerinizi etkilemek için önemli reklam kollarından biridir. Kurumsal tanıtım filminizi sizlerden alacağımız brief ile yaptığınız işi, üretim kabiliyetlerinizi,

Devamı »
Reklam Filmi Çekimi

Reklam Filmi Nasıl Hazırlanır?

Reklam Filmi Nasıl Hazırlanır ? – Profesyonel reklam filmi her sektörde markanızın ön plana çıkmasını sağlar. – Reklam filmi ile marka değeriniz artar, hedeflediğiniz kitlelere daha kıza zamanda ulaşırsınız. – Reklam Filmi yaptırarak markanızı hem dijital, hem de sosyal medyada daha çok insana ulaştırmayı sağlarsınız.

Devamı »
Ürün Tanıtım filmi Bursa

Ürün Tanıtım Filmi

Ürün Tanıtım Filmi Ürün tanıtım filmi, firmaların ve şirketlerin ürettiği ürünlerinin çalışma fonksiyonlarını, kalitesini detaylı olarak gösterebilecekleri dijital medya ve sosyal medyada yayınlayarak doğrudan satışa etki eden videolara denir. Müşterileriniz sizin ürünlerinizi neden tercih etmeliler? Ürünlerinizi öne çıkaran unsurlar nelerdir? Muadil Markalardan sizin ürünlerinizi ayıran

Devamı »
Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?