Profesyonel Cam Giydirme

Cam giydirme günümüzde sıklıkla uygulanan bir işlemdir. Dijital çağı yaşadığımız günümüzde dijital baskı işleri hayatımıza iyice girmiş bulunmaktadır. Özellikle reklam sektörünün vazgeçilmezi haline gelmiştir. Firmalar, Mağazalar ve  çeşitli iş kolları dijital görselleri ürünlerinin veya firmalarının reklamlarını yapmak için  kullanırlar. Bu görsellerin uygulandığı alanların başına ise Cam Giydirmeleri gelmektedir.

Biz Bursa da Dijital baskı ve Cam giydirme hizmetlerini vermekteyiz. Tasarımdan baskıya, Baskıdan uygulamaya kadar kendi bünyemizde yaptığımız cam giydirme çeşitleri, One Way Vision, Folyo, Transparan Folyo, Arkası Gri Folyo gibi ürünler kullanılarak yapılmaktadır.

Normal folyo tercih edildiğinde dışarısı içeriden görünmez One Way Vision yani delikli  folyo adı verilen ürün dışarıdan içeriyi göstermediği gibi içeriden dışarıyı göstererek içerinin karanlık kalmasını da önlemiş olur.

Reklam Filmi Çekimi

Reklam Filmi Nasıl Hazırlanır?

Reklam Filmi Nasıl Hazırlanır ? – Profesyonel reklam filmi her sektörde markanızın ön plana çıkmasını sağlar. – Reklam filmi ile marka değeriniz artar, hedeflediğiniz kitlelere daha kıza zamanda ulaşırsınız. – Reklam Filmi yaptırarak markanızı hem dijital, hem de sosyal medyada daha çok insana ulaştırmayı sağlarsınız.

Devamı »
Kitapçık Basımı ve Tasarımı

Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı Bursa da Matbaacılık ve Reklam Ajansı faaliyetleri, Katalog tasarımı, Katalog Basımı ve Katalog Çekimi hizmeti sunmaktayız. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz. AGD Ajans; firmanızın ürün, hizmet veya projelerini modern çizgilerle ve yaratıcı tasarımlar yaparak katalog haline  dönüştürüyor. Katalogların firmalara artı bir değer kazandırdığının bilinci

Devamı »
Araç Giydirme Bursa

Profesyonel Araç Giydirme Hizmetleri

Araç Giydirme Araç giydirme, firma araçları, Belediye araçları ya da  reklam aracı firmalarının firma tanıtımı, ürün  tanıtımı  reklamının yapılması için araçlar üzerine yapılan reklam uygulamasına denir. Araç giydirilirken kullanılan malzeme diğer reklam uygulamalarında kullanılan folyolardan biraz daha ince ve esnek olmalıdır. Araçların girintili çıkıntılı yerlerine

Devamı »
Canlı Destek
Canlı Destek
AGD Ajans WhatsApp Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?